Wydarzenia 12.10.2016

Środa (12.10.2016)

 

 

 

 

 

 

 • Mariusz Jurasik nie jest już trenerem  zabrzańskich szczypiornistów. Decyzję w tej sprawie podjął zarząd klubu


  Po ponad trzech latach w klubie i półtora roku na stanowisku trenera, Mariusz Jurasik żegna się z Górnikiem Zabrze. Decyzję w tej sprawie podjął zarząd klubu. Na razie nie wiadomo jeszcze kto zostanie nowym szkoleniowcem zabrzańskich szczypiornistów.


  Materiał opracował: Jacek Iwasiów

 • Październik miesiącem  walki z rakiem piersi  Kobiety zmagają się z tą chorobą przez cały rok, ale to właśnie w październiku szczególnie zwracamy uwagę na tę chorobę. Rak piersi, bo o nim mowa co roku dotyka coraz młodsze kobiety, dlatego po raz kolejny przypominamy jak ważna jest profilaktyka.


  Materiał opracował: Paulina Świtała

 • "Puzzle Stanu Wojennego" - nowy projekt edukacyjny Muzeum Górnictwa  Węglowego


  "Puzzle Stanu Wojennego". To nazwa projektu edukacyjnego realizowanego w ramach programu "Patriotyzm Jutra" przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Skierowana do wszystkich grup wiekowych, akcja, ma przybliżyć mieszkańcą regionu realia tamtego okresu.

  Materiał opracował: Jacek Iwasiów

 • Food truckowy festiwal na  Arenie Zabrze
  To była prawdziwa trzydniowa uczta! 29 foodtrucków przyjechało do Zabrza zaserwować mieszkańcom miasta i okolic, przeróżne dania z całego świata. Kulinarna impreza nieprzypadkowo odbyła się na terenie Areny Zabrze.


  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk

powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms