Wydarzenia 3.07.2015

Piątek (03.07.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Zabrzańskie obiekty walczą o tytuł najlepszej ubiegłorocznej modernizacji  w kraju.
  Zabrze po raz kolejny docenione. Siedziby Powiatowego Urzędu Pracy oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących walczą o tytuł najlepszej ubiegłorocznej modernizacji w kraju. Obiekty są już w ścisłym finale i czekają na ocenę profesjonalnego jury konkursu. Swój głos mogą także oddać internauci, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców do głosowania na zabrzańskich finalistów.

  Materiał opracowała: Paulina Świtała

   
 • „Muzyczne Lato” otworzy już dziś  wieczorem legendarna grupa „Lombard”. Przed nami zatem wieczór pełen emocji i dobrej zabawy.  --

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok

   
 • Przez zabawę do wiedzy.  K-dron na wakacje? Dlaczego nie? Przekonali się o tym młodzi zabrzanie, którzy odwiedzili Galerię Cafe Silesia. Tam czekała na nich spora dawka wiedzy i jeszcze więcej zabawy. A wszystko to w ramach wakacyjnego programu przygotowanego przez Muzeum Miejskie.

  Materiał opracowała: Natalia Stefañczyk

   
 • Najlepszym sposobem  na upały jest relaks na basenie.  Początek wakacji to również początek sezonu na zabrzańskim kąpielisku Leśnym w Maciejowie. Cieszący się ogromną popularnością obiekt oferuje, nie tylko możliwość ochłody w gorące dni, ale i dzięki bogatej infrastrukturze, aktywnego wypoczynku.

  Materiał opracował: Jacek Iwasiów

   

powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms