Wydarzenia 25.06.2015

Czwartek (25.06.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Sukces „Industriady” pokazał, że turystyka przemysłowa staje się coraz bardziej alternatywną dla tradycyjnych form wypoczynku.
  To było wielkie Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Mowa o VI Industriadzie, która przyciągnęła do unikatowych zabytków ponad 80 tysięcy turystów. Dla wszystkich, którym nie udało się odwiedzić wszystkich zaplanowanych miejsc – mamy dobrą wiadomość – najciekawsze obiekty przemysłowe będą otwarte dla zwiedzających przez całe wakacje.


  Materiał opracowała: Paulina Świtała, Małgorzata Marczok

   
 • Nowa platforma informatyczna w Fundacji  Rozwoju Kardiochirurgii.  To prawdziwa Formuła 1 w technologii informatycznej. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii może już pochwalić się najnowoczesniejszą Platformą Informatyczną, dzięki której rozwijać może współpracę między ośrodkami naukowymi z Polski i zagranicy, w obszarze badawczym i technologicznym


  Materiał opracowali: Natalia Stefańczyk, Jacek Iwasiów
   


   
 • Nigdy nie jest za późno na bycie aktywnym.  Okres urlopów rozpoczęty, ale wakacje to nie czas na leniuchowanie. Wręcz przeciwnie. Ci którzy z ćwiczeniami są na bakier, mają okazję znaleźć coś dla siebie. Bo jak przekonują specjaliści, aktywność fizyczna potrzebna jest nam każdego dnia!

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok

   

powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms