Wydarzenia 29.04.2015

Środa (29.04.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Kierunek zawód. Zabrzańska młodzież  zapoznała się z ofertą szkół.  Już wkrótce zabrzańscy gimnazjaliści staną przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Dla tych którzy planują kontynuowanie nauki w szkołach zawodowych, zorganizowano specjalny dzień otwarty w ramach którego kandydaci mogli, miedzy innymi zapoznać się z ofertą placówek zawodowych oraz możliwościami zatrudnienia.

  Materiał opracował: Jacek Iwasiów

   
 • Jest bezpieczniej. Przynajmniej tak wynika z raportu Straży Miejskiej.  --

  Materiał opracowała: Katarzyna Kleczka-Zdebel

   
 • Zabrzańskie Stowarzyszenie „Cheerleaders Energy” nie schodzi z podium.  Zabrzańskie Stowarzyszenie "Cheerleaders Energy" nie schodzi z podium. Grupa zdobywa kolejne trofea i ma apetyt na ten najważniejszy – czyli Mistrzostwo Świata w Stanach Zjednoczonych. Na razie jej członkowie intensywnie ćwiczą i zachęcają do wstapienia w ich szeregi.

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk

   
 • Każde miejsce jest dobre na czytanie.
  "Każde miejsce jest dobre na czytanie" – wiedzą o tym najlepiej najmłodsi zabrzanie, biorący udział w niecodziennym wydarzeniu. Przebrani za bajkowe postacie rozdawali przechodniom książki. Wszystko po to by pokazać, że pasują one do każdej przestrzeni.

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk

   
 • Od 50 lat razem. Na dobre i na złe.  Mimo upływu czasu ich miłość nie straciła na znaczeniu, a wręcz przeciwnie zyskała na sile. I choć 50 lat małżeństwa obfitowało zarówno w zloty jak i upadki, to dla par które świętują właśnie swoje Złote Gody, to zaledwie początek małżeńskiej przygody.

  Materiał opracował: Jacek Iwasiow

powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms