Wydarzenia 10.03.2015

Wtorek (10.03.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Pochodzi z Zabrza, zna go cały świat. Janosch,  a właściwie Horst Eckert światowej sławy autor literatury dziecięcej, 11 marca  obchodzi 84 urodziny. Trwają  obchody jego jubileuszu  Na tę książkę miłośnicy Horsta Eckerta czyli popularnego Janoscha czekali bardzo długo. "Heretyk z Familoka" to historia życia urodzonego w Zabrzu autora dziecięcych bestsellerów. To nie tylko świetna lektura ale i dowód na to że w życiu wszytsko jest możliwe.


  Materiał opracował: Jacek Iwasiów

   
 • Jak pożegnać zimę z podniesionym czołem  i przywitać wiosnę bez zbędnych kilogramów  Lepsza kondycja i mniej kilogramów. Zbliżająca się wiosna to czas tradycyjnych pozimowych postanowień. Chcemy być szczuplejsi, wysportowani i aktywni. Od planów do ich realizacji jednak długa droga. Dla tych, którzy chcą odłożyć ćwiczenia na później, mamy złą wiadomość – za kilka tygodni trudno będzie nadprogramowe kilogramy ukryć pod kurtką czy płaszczem.

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk

   
 • Uwaga prymusie!  Chcesz studiować za granicą na najlepszych  uczelniach? Od 2016 będzie to możliwe...  na koszt państwa!  Studiowanie na najlepszych, światowych uczelniach, bez obawy o koszty. To marzenie niejednego studenta. Już za rok prymusów będzie wspierało państwo. Najwybitniejsi otrzymają kompleksową pomoc finansową. Oczywiście - pod pewnymi warunkami...

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk

   
 • Która z pań pamięta o męskim święcie?  To dzisiaj!  Świętowały Panie, dziś swoje święto mają Panowie. 10 marca obchodzony jestDzień Mężczyzn. Święto w Polsce młode i nie wszystkim znane.

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok
   

powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms