Wydarzenia 03.03.2015

Wtorek (03.03.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Napad na Agencję Pocztową w Zabrzu. Policja szuka sprawców  W poniedziałek przed południem doszło do rozboju w Agencji Pocztowej przy ul. Żółkiewskiego. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Prowadzone są czynności śledcze. Funkcjonariusze poszukują również świadków zdarzenia.

  Materiał opracował: Jacek Iwasiów
   
   
 • Kłopotliwi sąsiedzi. Dziki co raz częściej odwiedzają zabrzańskie osiedla  Są przyjaźnie nastawione, ale nie mile widziane. Dziki coraz częściej w poszukiwaniu jedzenia zaglądają na osiedla. I choć na razie interesują się głównie miejskimi śmietnikami, to mieszkańcy obawiają się, że kłopotliwi sąsiedzi mogą się zadomowić.

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok

   
 • Szachy królują w zabrzańskich podstawówkach  Królowa gier jest tylko jedna – przekonują szachowi entuzjaści. W Zabrzu amatorów tego sportu nie brakuje, szczególnie wśród najmłodszych. Okazuje się bowiem, że szachy nie tylko bawią i rozwijają. Uczą także matematyki.

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk

   
 • Wiosna w odwrocie  Plusowe temperatury i pierwsze promienie słońca zdążyły już rozbudzić nadzieje na nadejście wiosny. Niestety poranny widok za oknem skutecznie je ostudził. Wiele wskazuje na to, że na wiosnę będziemy musieli jeszcze poczekać.

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok

powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms