Wydarzenia 11.02.2015

Środa (11.02.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Europejskie wzorce W Zabrzu. Czy klub przyjmie pomoc kibiców?  Ponad 700 członków i 40 tysięcy na koncie – tak wygląda podsumowanie dwumiesięcznej działalności Socios Górnik. Stowarzyszenie, które wzoruje się na najlepszych europejskich klubach, chce pomóc swojej drużynie. Pozostaje kwestia dogadania się z władzami klubu.

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk


 • W tym roku obchodzimy 23. światowy Dzień Chorego  W tym roku obchodzimy XXIII Światowy Dzień Chorego. To czas, kiedy warto pochylić się nad tajemnicą choroby i pomyśleć o ludziach, którzy każdego dnia znajdują w sobie siłę, by walczyć z własnymi ograniczeniami, by uśmiechać się do drugiego człowieka i mimo przeciwności losu realizować swoje plany. To także lekcja dla nas, że nie tylko radość, ale i cierpienie jest nieodłącznym elementem naszego życia.

  Materiał opracowała: Paulina Świtała • W kopalni nie tylko w głąb ziemi, ale i człowieka  Jak wygląda mózg od środka, czy budowa oka. Te i inne tajemnice ludzkiego ciała w trakcie ferii odkrywali najmłodsi w Kopalni Guido. Jak się okazało mimo że to czas wolny od szkoły, dzieci na wiedzę były wyjątkowo chłonne.

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok


powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms