Wydarzenia 03.02.2015

Wtorek (03.02.2015)

 

 

 

 

 

 

 • Ostatnie szlify w najnowocześniejszym przedszkolu w mieście  Duże, kolorowe i najnowocześniejsze w mieście. Przedszkole przy ulicy Lipowej jest już prawie gotowe. W budynku trwają prace wykończeniowe, tak aby za kilka miesięcy mogło zacząć służyć najmłodszym mieszkańcom Mikulczyc.

  Materiał opracowała: Małgorzata Marczok


 • Połączenie profilaktyki nowotworowej ze  sportem to propozycja studentek medycyny w  ramach akcji „PINK LIPS PROJECT”  Choć na problemy związane z nowotworami trudno patrzeć przez różowe okulary, to sam róż do akcji promujących profilaktykę wśród kobiet jak najbardziej pasuje. Czego dowodem jest Pink Lips Project realizowany przez studentki medycyny w całym kraju, w tym równiez w Zabrzu

  Materiał opracowała: Natalia Stefańczyk


 • W Miejskim Ośrodku Kultury odbył  si się doroczny bal karnawałowy osób  niepełnosprawnych  Wbrew ogólnej opini osoby niepełnosprawne często bywają bardziej otwarte i chętne do działania niż osoby zdrowe. Udowodnili to między innymi w trakcie dorocznego balu karnawałowego. W Miejskim Ośrodku Kultury pokazali że potrafią nie tylko pracować ale i świetnie się bawić.

  Materiał opracował: Jacek Iwasiów


powrót >>>

 

Telewizja Zabrze 2010, cms: abeon.cms